Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Україні відбувся четвертий забіг на честь полеглих воїнів

У Києві та кількох інших містах України відбувся патріотичний забіг під назвою Поважаю воїнів, біжу за героїв України.

Таким чином учасники акції віддають шану загиблим військовослужбовцям.


У столиці передбачені різні дистанції: 2 км, 5 км та 10 км. Старт і фініш кожної з них знаходиться на Майдані Незалежності.

Учасники мають пробігти обрану дистанцію із закріпленим на футболці ім’ям знайомого або незнайомого воїна, який віддав життя в боротьбі за територіальну цілісність країни.

– Вся Україна сьогодні біжить в пам’ять полеглих героїв. Тільки в Києві сьогодні зареєструвалося понад тисячу осіб. Наших загиблих героїв шанують по всій країні. Сьогодні всі учасники будуть бігти з думками про кожну конкретну людину, яка віддала своє життя в ім’я України, в ім’я того, щоб сьогодні ми всі з вами могли мирно жити, розвиватися і народжувати дітей, – сказала на церемонії відкриття забігу міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

За її словами, в пробігу брала участь і команда міністерства.

Забіг також проходив у Вінниці, Луцьку, Дніпрі, Краматорську, Покровське, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Калуші, Фастові, Кропивницького, Українці, Одесі, Харкові, Миколаєві, Черкасах та Чернігові.


Акція вже традиційно проводиться до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за Незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначається 29 серпня.

В Україні відбувся четвертий забіг на честь полеглих воїнів / 2 фотографии

Захід відбувається вже четвертий рік поспіль. Вперше забіг був організований 25 серпня 2018 року. Тоді в Києві на акцію зібралися 300 осіб, в тому числі іноземні дипломати, чиновники, учасники бойових дій, а також родичі і друзі загиблих воїнів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-28 14:06:52