Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Україні відбудовуватимуть сільські будинки завдяки онлайн-конструктору balbek bureau

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури сприятиме використанню онлайн-конструктора RE:Ukraine Villages під час відбудови житла українців, таким чином міністерство та розробник конструктора balbek bureau співпрацюватимуть у відбудові сільських будинків на Київщині.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства інфраструктури України.

– Тисячі сільських будинків наразі пошкоджено або зруйновано. Такі проєкти як онлайн-конструктор від balbek bureau значно спростять процес відбудови домівок та заощадять кошти постраждалим, – розповів віце-прем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Повідомляється, що онлайн-рішення бюро, створене на основі досліджень прибудинкових територій, конфігурацій та архітектурних особливостей зруйнованих будинків в селах Київщини, може бути використане для відбудови будинку чи проєктування нового.

Зараз дивляться

А дослідження прибудинкових територій та конфігурацій будинків, на основі якого було створено конструктор, здійснювалось balbek bureau в рамках експедиції 17-ма деокупованими селами Київщини.

Наразі конструктор пропонує для вибору понад 211 млн унікальних конфігурацій будинків для жителів Київщини.

Нагадаємо, balbek bureau – майстерня архітектури та дизайну інтер’єру, яка займається проєктуванням комерційного, корпоративного та житлового простору в Україні, Європі, США та Азії.

Загальна площа обʼєктів balbek bureau сягає 135 000 квадратних метрів.

З початку повномасштабного вторгнення Росії команда бюро розробила низку соціальних ініціатив RE:Ukraine System, зокрема систему тимчасового житла RE:Ukraine Housing і рішення для захисту пам’ятників RE:Ukraine Monuments.

Раніше повідомлялось, що balbek bureau представили онлайн-конструктор RE:Ukraine Villages для відбудови автентичного сільського житла Київщини.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Фото: balbek bureau


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-28 12:46:34