Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

В Україні стартує цільова мобілізація: кого вона торкнеться

В Україні стартує цільова мобілізація: кого вона торкнеться

Кабінет міністрів під час засідання 7 травня визначив додаткові завдання у відбудовний період в Україні, одне з яких — цільова мобілізація, повідомляє інтернет-видання НВ з посиланням на пресслужбу МВС.

Уряд доповнив положення про єдину державну систему цивільного захисту новим пунктом, який визначає додаткові завдання у період відбудови країни.

До цих завдань віднесли:

– цільову мобілізацію для ліквідації наслідків воєнних дій і надзвичайних ситуацій;

– ліквідацію наслідків воєнних дій у населених пунктах та на територіях, що зазнали впливу засобів ураження;

– заходи для відновлення критичної інфраструктури сфери життєзабезпечення;

– визначення населених пунктів і районів, де потрібно провести гуманітарне розмінування, маркування небезпечних ділянок, розмінування територій;

– залучення міжнародної допомоги до ліквідації наслідків воєнних дій.

Представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук також повідомив, що уряд передбачив можливість залучати працівників і волонтерів без фахової освіти для надання соцпослуг під час надзвичайного чи воєнного стану. Також Кабмін визначив умови призначення компенсації людям, які надають соцпослуги на непрофесійній і професійній основі, у разі запровадження надзвичайного або воєнного стану.

Раніше цільова мобілізація могла проводитись для ліквідації надзвичайних ситуацій. 15 березня Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 7144, який передбачає можливість цільової мобілізації також у відновлювальний період після завершення воєнних дій для ліквідації їх наслідків.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.05.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь