Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Україні презентували перше летюче таксі: чотири пасажири та 300 км/год


В Україні презентували перше летюче таксі: чотири пасажири та 300 км/год

В Одесі презентували перше в Україні аеротаксі. Літак має довжину у 2 м, а місткість – до чотирьох пасажирів. Виготовили транспорт майбутнього на Одеському авіаційному заводі.

Проект розробила українська компанія з Броварів – Softex Invest. Летюче таксі призначене для комерційних міжрегіональних польотів та екскурсій.

У планах компанії – розширити аеропарк, виробляючи щомісяця 4 таких літаків.

Характеристики вражають – літак має максимальну швидкість до 300 км/год, а запас ходу – до 1500 км. Вартість поїздок залежатиме не лише від відстані, а й від регулярності та завантаженості служби. Але зорієнтувати за цінами все ж таки змогли.

– Вартість залежить від регулярності та завантаженості. Ми розраховуємо, що орієнтовна ціна – близько $300-400 з Одеси до Києва і назад, – розповідає представник компанії виробника Володимира Отерешка.

Такий транспорт допоможе позбутися заторів, а також прискорить час прибуття в точку призначення — поїзди та автомобілі їздять значно повільніше.

Не тільки в Україні зацікавилися таким видом транспорту — ще у вересні компанія AirBus представила таксі CityBus NextGen, що літає, яке зможе перевозити пасажирів. Щоправда, дальність польоту лише 80 км, а максимальна швидкість – 120 км/год.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-23 14:02:06

Магазин Автозапчастин м.Ніжин