Україна і світ

В Україні побудують систему сучасних бомбосховищ: озвучено терміни

Будівельні матеріали м.Ніжин

В Україні побудують систему сучасних бомбосховищ: озвучено терміни

По всій території Україні за рік-півтора планують створити систему сучасних бомбосховищ. Під час будівництва використовуватимуть сучасні інженерні рішення.

Про це розповів в ефірі загальнонаціонального телемарафону міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

– Ми маємо враховувати, що наше життя змінилося. Ми всі переконалися в ролі бомбосховищ та укриттів у врятуванні наших життів. І ми наразі працюємо над сучасними інженерними рішеннями, щоб побудувати систему бомбосховищ по всій країні. Йдеться про розробку державних будівельних норм. Нові укриття будуть передбачати рівень безпеки, а також їх доступність для всіх категорій населення, – пояснив міністр.

За його словами, зараз розглядаються різні технології та моделі. Чернишов уточнив, що це можуть бути як підземні, так і наземні укриття.

Вони будуть розташовані в новобудовах. Окрім того, планується забезпечити доступ до бомбосховищ мешканців уже зведених будинків.

– Головне, щоб ми враховували вже побудовану інфраструктуру й інтегрували ці укриття в життя міст та інших локацій… Там, де йдеться про нове будівництво, це простіше, тому що передбачатиме нові об’єкти укриттів. Вони подекуди будуть мати подвійне функціональне значення: це можуть бути автомобільні парковки, підземні паркінги, – зазначив Чернишов.

За його словами, реалізація цієї програми триватиме від 1 до 1,5 років. Вартість проєкту міністр не уточнив.

– Часу в нас немає… Ми вже розпочинаємо ці роботи. Я впевнений, що протягом 1-1,5 років ми можемо досягнути такої масової ситуації, – заявив він.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-28 16:00:30

Магазин Автозапчастин м.Ніжин