Україна і світ

В Україні на боці Росії воюють праві екстремісти та неонацисти – німецька розвідка

Будівельні матеріали м.Ніжин

В Україні на боці Росії воюють десятки російських правих екстремістів та неонацистів.

Про це повідомляє видання Spiegel з посиланням на конфіденційний звіт Федеральної розвідувальної служби Німеччини (BND), який надіслали кільком міністерствам.

За даними розвідки, проти української армії воюють Російська імперська ліга та угруповання Русіч.

Аналітики німецької служби зовнішньої розвідки називають абсурдними заяви Москви про так звану денацифікацію України, оскільки сама РФ співпрацює з неонацистами.

У документі немає інформації щодо кількості бойовиків правого екстремізму.

Як зазначають у Федеральній розвідувальній службі Німеччини, Російська імперська ліга – це воєнізований підрозділ правої екстремістської організації Руський імперський рух. Це угруповання воювало на боці РФ на Донбасі у 2014 та 2015 роках.

Ватажок Російської імперської ліги Денис Гараєв наступного дня після масштабного військового вторгнення в Україну написав у Telegram: Немає сумнівів, що йдеться про ліквідацію сепаратистської освіти України.

На початку березня Гараєв закликав “легіонерів” до терпіння, але незабаром його угруповання оголосило про рішення приєднатися до бойових дій.

Згідно зі звітом німецької розвідки, як бійці набирали в основному людей з військовим досвідом і випускників власного навчального центру організації Партизан у Санкт-Петербурзі.

Поки не відомо, чи це рішення було прийняте на прохання або в консультаціях з керівництвом Росії.

Федеральна розвідувальна служба Німеччини повідомляє, що у боях в Україні загинув заступник Гараєва, а він сам отримав поранення. Як мінімум двоє інших правих екстремістів зазнали тяжких поранень.

Інше угруповання, що воює в Україні, – Русіч. Її пов’язують із ПВК Вагнера чи Ліга, як тепер називається. Зазначається, що бойовики угруповання Русіч також були на Донбасі у 2014 та 2015 роках.

Згідно з звітом німецької розвідки, з того часу Русич відома своєю особливою жорстокістю – вони нікого не брали в полон. Частини цього підрозділу, мабуть, також воювали у Сирії.

Зазначається, що в Україну угруповання Русіч зайшло до початку квітня.

Один із двох засновників Русича вважається садистом. Олексій Мільчаков кілька років тому з особливою жорстокістю вбив цуценя та опублікував ці фотографії у соцмережі. У звіті також є фото Мільчакова з прапором, на якому зображено свастику.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-23 10:14:38

Магазин Автозапчастин м.Ніжин