Україна і світ

В Україну завезли лімітовану версію Peugeot 2008 Signature

В Україні стартував продаж спеціальної версії Peugeot 2008 Signature. Вона відрізняється оригінальними стилістичними акцентами і додатковим обладнанням, яке обов’язково оцінять практичні клієнти.

Кросовер Peugeot 2008 знайшов собі прихильників по всьому світу, в тому числі і в Україні. І не просто так – він компактний і зручний для міста, але, в той же час, просторий для всієї родини. Завдяки сучасним моторам – жваво їде і споживає мало палива. З передовим обладнанням, яке спрощує щоденні поїздки і далекі дороги. Характер кросовера Peugeot 2008 Вийшов по-справжньому універсальним!

В Україну завезли лімітовану версію Peugeot 2008 Signature

Однак нова лімітована версія Peugeot 2008 Signature може додати до цього характеру ще більше стилю і практичності. Так, новинка Peugeot 2008 Signature отримала захисні накладки на колісні арки, темні сталеві колісні диски Zirconium Style і оригінальні лейбли «Signature». Усередині увагу привертає темна обробка сидінь, які прикрашені декоративною синьою стрічкою. Ці деталі надають автомобілю більше індивідуальності.

В Україну завезли лімітовану версію Peugeot 2008 Signature

Крім того, спеціальна версія Peugeot 2008 Signature отримала додаткове обладнання. Так, датчики паркування в задньому бампері обов’язково стануть в нагоді при маневруванні в тісних провулках центру міста. А тоновані бокові скла додають зовнішньому вигляду стилю, але і є захисним бар’єром від недоброзичливців.

В Україну завезли лімітовану версію Peugeot 2008 Signature

Нова версія Peugeot 2008 Signature також привертає ціною від 451,9 тис. Грн., Що лише трохи більше ціни стандартної версії Active з аналогічним силовим агрегатом 1.2 PureTech МКПП. Важливо відзначити: якщо врахувати всі додаткове обладнання – тоновані стекла, датчики паркування, темні колеса, захисні накладки на арки, пр., То спеціальна версія Signature виявляється навіть більш вигідною, ніж базова версія Active.

В Україну завезли лімітовану версію Peugeot 2008 Signature

Автомобілі вже надійшли на склад в Україні, прайс сформований, а це значить, що новинка доступна для замовлення у дилерів Марки. Більше про Peugeot 2008 та його версіях – в шоурумі моделі.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
14.06.2019