Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Україну привезли 108 тис. доз вакцини проти кору, паротиту і краснухи – МОЗ

В Україну було доставлено 108 тис. доз вакцини КПК у рамках національної програми з імунізації, що допоможе зробити щеплення більш ніж 100 тис. дітей.

Небезпека кору

Кір є одною з головних причин смертей дітей у світі. Інфекція особливо небезпечна для невакцинованих, вагітних жінок та людей зі зниженим імунітетом. Єдиний спосіб захиститися  – зробити щеплення.

Для цього використовують трикомпонентну вакцину КПК, яка забезпечує імунітет одразу від кору, паротиту та краснухи. Медики рекомендують вакцинувати навіть дітей з хронічними захворюваннями – бронхіальною астмою або цукровим діабетом.

Зараз дивляться

Програма вакцинації

За даними МОЗ,  у рамках загальнонаціональної кампанії наздоганяючої вакцинації проти кору, вдалося вакцинувати 153 493 дитини, які пропустили планові щеплення внаслідок війни, зміни місця проживання або інших обставин.

Серед них перше щеплення отримали 68 488 дітей у віці від 2 до 17 років, другу дозу вакцини — 85 005 дітей віком від 7 до 17 років.

Фахівці МОЗ нагадують, що усі вакцини, передбачені Національним календарем профілактичних щеплень, наявні в Україні і є безоплатними.

Вони радять перевірити, чи має дитина необхідні щеплення та подбати вакцинацію, зокрема бустерними дозами проти Covid-19.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-02 13:43:46