Україна і світ

В Україну прибув новий посол Австрії Гернот Пфандлер

За словами Пфандлера, австрійські інвестори виявляють інтерес до українського ринку, передумовою чого є поліпшення ділового клімату у країні

Джерело: 112.ua

В Україну прибув новий посол Австрії Гернот Пфандлер

Новий посол Австрії в Україні Гернот Пфандлер прибув у Київ, де вручив копії вірчих грамот заступнику міністра закордонних справ України Олені Зеркаль. Про це повідомляє прес-служба українського Міністерства закордонних справ.

Новини за темою: Президент Австрії призначив тимчасовим канцлером суддю Конституційного суду

“Спільна історико-культурна спадщина України та Австрії, прагнення до поглиблення економічного та інвестиційного співробітництва значною мірою об’єднують інтереси наших держав”, – заявив Пфандлер на зустрічі з Зеракль.

Він позитивно оцінив двосторонню співпрацю Києва та Відня.

Новини за темою: Парламент Австрії виніс вотум недовіри уряду Курца

За словами Пфандлера, австрійські інвестори виявляють інтерес до українського ринку, передумовою чого є поліпшення ділового клімату в країні.

Зерекаль і австрійський посол також дали позитивну оцінку проведенню Року української культури в Австрії та австрійської культури в Україні.

Зеркаль акцентувала увагу на важливості подальшої підтримки Австрією України у здійсненні реформ, зокрема на практичній допомозі у відновленні і захисту карпатського лісу.

Нагадаємо, президент Австрії Александер Ван дер Беллен 28 травня, відправив у відставку уряд країни на чолі із Себастьяном Курцем.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua