Україна і світ

В Україну прибуло понад 200 паломників-хасидів на святкування іудейського Нового року

Святкування іудейського Нового року Рош Гашана триватиме з 29 вересня по 1 жовтня

Джерело: 112.ua

В Україну прибуло 229 паломників-хасидів на святкування іудейського Нового року Рош Гашана. Про це заявили у Державній прикордонній службі України, повідомляє “УНН”. 

Повідомляється, що спочатку паломники прибували через державний кордон із Польщею, а останнім часом – через Мукачівський та Чопський пункти пропуску. 

“Від 6 вересня в Україну прибуло 229 осіб паломників-хасидів. Збільшення їх кількості буде з 20 вересня”, — повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Варто зазначити, що святкування іудейського Нового року триватиме з 29 вересня по 1 жовтня. З усього світу очікується прибуття понад 30 тис. паломників. 

Раніше повідомлялося, В Україні на святкування іудейського Нового року Рош Гашана очікується прибуття близько 40 тис. хасидів-прочан. У період з 23 вересня по 4 жовтня підрозділи черкаського гарнізону нестимуть службу у посиленому режимі, а для вирішення питань екстреної санавіації буде залучено вертоліт ДержНС України у медичному варіанті.

Як повідомлялося, торік в Україну на святкування Рош Гашана до Умані прибули 28 тис. прочан-хасидів. 

Нагадаємо, щороку в Умані відбувається паломництво євреїв, які є послідовниками брацлавського хасидизму (одна з течій у хасидському юдаїзмі), на могилу свого духовного лідера — цадика Нахмана.

Традиційно вони приїжджають у це місто у вересні, тому що для них Умань – місце однієї з найбільш шанованих святинь, місце щорічного масового паломництва. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close