Україна і світ

В Україну на переговори приїхала місія МВФ, – Гончарук

Метою переговорів є отриманння попередньої угоди, досягнутої на технічному рівні

Джерело: 112.ua

В Україну на переговори приїхала місія МВФ, - Гончарук

В Україну на перемовини прибула місія Міжнародного валютного фонду. Про це на брифінгу після засідання Кабінету міністрів повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук. Трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

“У нас зараз приїхала в Україну місія МВФ, з якою наші колеги вже почали перемовини. Я думаю, що на наступному тижні ми вийдемо з якимсь більш розгорнутим месседжем про це. Наразі про результати говорити ще рано”, – зазначив Гончарук.

Новини за темою: НБУ очікує на приїзд місії МВФ наступного тижня

Переговори триватимуть до 24 вересня.

“Наша задача, щоб колеги з МВФ поїхали з Києва з так званим Staff Level Agreement – попередньою угодою, досягнутою на технічному рівні. Щодо початку програми наприкінці року. Ця задача – вона буде виконана, я не маю жодних сумнівів, і переконаний, що ані питання Приватбанку, ані питання будь-яке інше наріжним каменем чи там каменем спотикання не стане. Ми знайдемо спільну мову з МВФ з усіх піднятих питань”, – зазначив Гончарук.

Новини за темою: Україна погасила кредити МВФ за програмою stand by 2014 року

Нагадаємо, раніше з трибуни Верховної Ради прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Україна вестиме переговори з МВФ про нову трьох-чотирьохрічну програму співпраці. 

Також повідомлялося, що місія МВФ прибуде в Україну для початку переговорів про підписання нової кредитної програми відразу після того, як буде сформовано новий уряд і він визначиться з пріоритетами своєї роботи.

Новини за темою: Сподіваюся, ця програма МВФ буде останньою, – Маркарова

Під час зустрічі президента України Володимира Зеленського з керівництвом парламенту, Кабінету міністрів, а також правоохоронних органів 2 вересня прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що одним із пріоритетних питань на наступні кілька тижнів буде підготовка до зустрічі з місією МВФ.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua