Новини Чернігова

В Україні заборонили продаж двох серій популярного знеболювального

В Україні заборонили продаж двох серій популярного знеболювального

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила поширення двох серій препарату «Німесил».

Про ухвалене в середу, 15 травня, рішення йдеться на головному сайті Держлікслужби, – повідомляє 112.ua.

Як повідомляється, під заборону потрапили гранули для оральної суспензії 100 мг/2 г в однодозових пакетиках, випущені під серійними номерами 84857 і 83413. Як повідомляється, препарат було вироблено для лабораторій Гідотті С. п. А., Італія, в упаковках з маркуванням польською мовою для реалізації на польському ринку.

 

Таким чином, препарати цих серій не можуть реалізовуватися в Україні як такі, що офіційно не ввозилися на територію країни.

«Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після одержання цього розпорядження перевірити наявність вказаних серій лікарського засобу, вжити заходів щодо вилучення їх з обігу шляхом знищення, про що повідомити територіальний орган Держлікслужби. У разі знищення відходів препарату в двотижневий строк скерувати до територіального органу Держлікслужби копію акту про знищення відходів лікарського засобу», – зазначено в розпорядженні.

Фото – з мережі.

 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
17.05.2019