Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

В Україні з 14 листопада запроваджується «карантин вихідного дня»

В Україні з 14 листопада запроваджується «карантин вихідного дня»

Уряд підтримав ініціативу МОЗ щодо запровадження «карантину вихідного дня» з 14 до 30 листопада 2020 року.

Про це повідомляє Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

Жорсткий карантин діятиме з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, тобто кожні вихідні.

Забороняється: робота торгово-розважальних центрів, спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, а також робота театрів і проведення масових заходів. Заборонено приймати відвідувачів у барах, ресторанах, кафе та установах розважальної сфери.

Лишаються працювати продуктові магазини, аптеки, АЗС, об'єкти торгівлі засобами гігієни, ветеринарними препаратами і кормами; фінансові установи, СТО, доставка їжі. В звичайному порядку буде здійснюватися інкасація та перевезення валютних цінностей.

Тривалість карантину вихідного дня буде залежати від того, чи вдасться стабілізувати ситуацію з поширенням коронавірусу.

Денис Шмигаль також зазначив, що в таких складних умовах, Уряд готовий підставити плече, аби підтримати наших підприємців під час посиленого карантину вихідного дня. Повною мірою відновимо та розширимо наступні програми підтримки:

– компенсація частини зарплат робітників у зв’язку з простоєм;

– програма портфельних гарантій, яка має запрацювати найближчим часом (до 80% кредиту буде покриватися державою).

– можливість застосування механізму визнання «карантину вихідного дня» форс-мажорною обставиною, що ми зараз оговорюємо з Торговельно-промисловою палатою.

– продовження реалізації програми доступних кредитів «5-7-9», яка дає змогу отримати кредитні канікули для бізнесу. Тобто мова йде про рефінансування існуючих позик фактично під 0%.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.11.2020