Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Україні від Covid-19 вакцинуватимуть компанії, незалежно від форми власності

В Україні не існує обмежень щодо вакцинації проти Covid-19 компаній різних форм власності, державних чи комунальних.

Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час брифінгу 23 квітня.

–  Згідно з національним планом з імунопрофілактики, ми вакцинуємо всіх українців безоплатно до кінця 2021 року. Записуватися можуть колективи, у яких понад 50 охочих вакцинуватися, щоб спростити процес імунізації. Мобільна бригада виїжджає на місце і проводить щеплення, – зазначив він.

За словами лікаря, колективи щеплюватимуть тією вакциною, яка буде більш доречною у конкретний період. Це будуть вакцини, які зареєстровані та доставлені в Україну або за кошти державного бюджету, або в рамках глобальної ініціативи COVAX відповідно до етапів, які визначені у дорожній карті.

Ляшко додав, що зараз тільки розпочали процес формування черги на вакцинацію компаній. Надалі все залежатиме від дотримання графіків постачання вакцин на територію України, які визначені у національному плані імунопрофілактики до кінця 2021 року.

Нещодавно в Україні організованим колективам, що мають у своєму штаті понад 50 осіб, охочих вакцинуватися, надали можливість записати їх в чергу на щеплення проти Covid-19. Про те, як компанії записатися в чергу на вакцинацію, читайте на Фактах ICTV.

Фото: Запорізька ОДА

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-23 10:41:35