Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Україні розвиватимуть ринок “віртуальних активів” – Мінцифри

Міністерство цифрової трансформації України та Stellar Development Foundation підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю, в рамках якого працюватимуть над розробкою стратегії розвитку ринку віртуальних активів в Україні.

Учасники меморандуму працюватимуть над розвитком сучасної інфраструктури для ринку віртуальних активів та зміцнюватимуть статус України як інноваційної цифрової країни на фінансовому полі Східної Європи.

– Співпраця зі Stellar Development Foundation сприятиме розвитку індустрії віртуальних активів в Україні та її інтеграції у світову фінансову екосистему.

Ще одним важливим аспектом цієї співпраці є внесок у розвиток інфраструктури для української національної цифрової валюти, – сказав заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

Меморандум передбачає співпрацю за такими напрямами:

  • розвиток ринку віртуальних активів в Україні;
  • надання підтримки проєктам, які спеціалізуються на віртуальних активах;
  • імплементація та врегулювання обігу стейблкоїнів в Україні;
  • сприяння розвитку цифрової валюти Національного банку в Україні.

Stellar Development Foundation офіційно почне працювати в Україні в серпні 2021 року.

– Віртуальні активи та національні цифрові валюти є однією з найважливіших інновацій у нашому житті, і ми раді долучитися до розбудови інфраструктури ринку віртуальних активів в Україні, – зазначив керівник Stellar Development Foundation Денелль Діксон.

У міністерстві додали, що багато країн світу розробляють власні національні цифрові валюти. Україна теж рухається у напрямку однієї з найважливіших фінансових тенденцій.

Крім того, криптовалюта біткоїн у світі встановила новий рекорд з вартості – понад $34,3 тис.

Джерело: Мінцифри, Stellar

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-04 22:29:03