Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Україні проходять мітинги проти підвищення тарифів на газ

В Україні проходить декілька мітингів проти підвищення тарифів на комунальні послуги, зокрема на постачання та споживання газу.

Так, в Чернівецькій області на Буковині проходить три акції протесту проти підвищення тарифів на газ. Біля Чернівецької міської ради та поблизу стаціонарного посту в селі Атаки Хотинського району, а також на центральній вулиці села Мамаївці Кіцманського району зібралося близько 170 буковинців.

Також в Полтаві влаштували акцію протесту проти підвищення тарифів. Близько 200 людей зібралися біля обласної адміністрації.

Вони прийшли з вимогою скасувати нові тарифи на газ та його транспортування, а також повернути пільговий тариф на електроенергію. На таку акцію біля будівлі обласної адміністрації люди збираються вдруге.

Протестувальники намагалися зайти в кабінет до голови ОДА Олега Синєгубова. Охоронці не пропустили людей в адміністрацію.

В Україні подорожчав газ з початку 2021 року

28 грудня Кабмін скасував пільговий тариф на перші 100 кВт електроенергії. З 1 січня 2020 року в Україні зросли тарифи на тепло та електроенергію.

Тарифи після Нового року виросли в 40 облгазах, а знизилися тільки у двох. В середньому тарифи на розподіл газу у 2021 році зросли в 1,6 раза.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-11 14:56:01