Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Україні 10% підприємців опинились на межі банкрутства за період карантину

В Україні 10% підприємців малого та середнього бізнесу від початку карантину опинились на межі банкрутства й незабаром підуть з бізнесу, тому уряд України має продовжувати надання підтримки.

Про це повідомила постійний представник Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні Дафіна Герчева.

 – Необхідно продовжувати надання підтримки малим і середнім підприємствам. Якщо ми подивимося на приватний сектор, зокрема малий і середній бізнес, то понад 10% цих підприємств уже на межі банкрутства. Вони потребують фінансових стимулів та інших гарантій підтримки, щоб мати можливість продовжувати працювати, – сказала Герчева.

Також вона зазначила, що у період кризи мають бути напрями політики, які сприятимуть зростанню і створенню робочих місць.

За її словами, з оцінки соціально-економічного впливу коронавірусної інфекції, проведеної ПРООН, випливає, що до кінця 2020 року понад 9 млн людей опиняться у фінансовій скруті.

 – З травня 2020 року понад 4 млн осіб були зареєстровані як безробітні. Проте ми вважаємо, що насправді ця цифра вища, оскільки частка тіньової економіки в Україні велика, – зазначила Герчева.

Постійний представник ПРООН в Україні зазначила, що існує дуже тонка межа між тим, щоб дотримуватися протоколу реагування на коронавірус, забезпечуючи нормальне функціонування економіки.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-27 14:12:24