Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

В Тернополі державний прапор підняли на висоту понад 300 метрів – ЗМІ

Всіх тернополян та гостей міста привітали зі святом новим аматорським рекордом.

З нагоди Дня прапора в Тернополі встановили місцевий аматорський рекорд: національні стяги України, розмірами 10 на 1,5 метри розвивалися за двома літаками над містом на висоті вище 300 метрів. Про це пише Тернопільська агенція новин Голос.

В центрі міста, над самим ставом, для того, щоб глядачі могли це побачити ближче, стяг опустили на висоту приблизно 70 м. Все це зроблено зусиллями міської команди партії За майбутнє, за підтримки народного депутата України Івана Чайківського та в рамках підтримки аматорів малої авіації, – відзначає видання.

День прапора по-особливому! Всіх тернополян та гостей міста привітали зі святом новим аматорським рекордом: національний стяг підняли на рекордну для Західної України висоту: понад 300 метрів. Символічно, що ми не боїмося нових висот! Все це стало можливим завдяки нашим кандидатам, які розвивають малу авіацію в області. Для нас їхня робота, це ще один напрямок пізнання принад Тернопілля туристами, – сказав Іван Чайківський.

Двома роками раніше команда Івана Чайківського вже піднімала прапор на найвищий в Західній Україні флагшток, відзначає видання. Тоді стяг замайорів над Настасовом на висоті 33 метри.

Тим часом нагадаємо, що нещодавно Факти ICTV писали про символ України: як змінювався і що означає наш прапор.

Джерело: ТСН

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-25 13:29:53