Україна і світ

В США сотні дітей-мігрантів були переселені до притулків з переповненого пункту на кордоні

У притулку біля кордону діти протягом тижнів утримувались в антисанітарних умовах без достатньої кількості їжі та води

Джерело: 112.ua

В США сотні дітей-мігрантів були переселені до притулків з переповненого пункту на кордоні

Майже 250 дітей-мігрантів були переведені до дитячих притулків з переповненої техаської патрульної станції на кордоні, де, за словами адвокатів, вони утримувались тижнями у антисанітарних умовах без достатньої кількості їжі та води. Про це повідомляє Reuters.

“249 дітей з установи у Клінті, штат Техас, були переведені до притулків, якими керує агентство з питань біженців”, – повідомила прес-секретар Міністерства охорони здоров’я і соціальних служб США Евелін Стауффер.

Новини за темою: Трамп відклав операцію з видворення зі США нелегальних мігрантів

За словами Елізабет Лопес-Сандовал, прес-секретаря конгресмена від Демократичної партії Вероніки Ескобар, у понеділок на об’єкті під Ель-Пасо залишилося всього 30 дітей.

За словами Лопес-Сандовал, дітей, яких не відправляли до притулків Міністерства охорони здоров’я, переводили до наметового табору, призначеного для утримання сімей.

Новини за темою: Трамп передумав підвищувати мита на товари з Мексики завдяки угоді щодо мігрантів

Минулого тижня адвокати підняли тривогу після того, як отримали доступ до притулку у Клінті біля Ель-Пасо. За словами правозахисників, вони виявили, що понад 300 дітей утримуються у жахливих умовах.

Адвокати розповіли, що бачили малюків без підгузників, про них турбувались діти, які не мають з ними родинних стосунків. За їхніми словами, затриманим дітям не вистачало достатнього харчування, чистого одягу, зубних щіток і душу, а деякі спали на бетонній підлозі.

Раніше повідомлялося, що агентство у справах біженців розглядає можливість створення додаткових баз для утримання біженців-підлітків, які самостійно прибули до США з інших країн.

Джерело: www.112.ua