Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Росії виборів немає: як сфальсифіковане голосування може загрожувати Україні

Про російські “вибори” та їх вплив на нашу територіальну цілісність. 

По-перше, виборів в Росії немає. Факт голосування не свідчить про реалізацію виборчих прав та чесність процесу. 

Відсутня конкуренція, адже, до виборів не допущена відносно реальна опозиція, для чого створено, як юридичні запобіжники, так і ув’язнено публічних лідерів, або вичавлено з країни відносно самодостатніх потенційних кандидатів. 

Громадські організації загнані під плінтус та марковані іноземними агентами.

Свободи слова також немає. Розмови про порушення не мають сенсу, бо порушеннями є відхилення від норми закону, букви міжнародних стандартів, належної практики. 

– Свобода формування політичної волі не може бути забезпечена в умовах жорсткої адміністративної інженерії виборів. Громадяни можуть обирати з “меню”, в якому лише одна страва під різними соусами.

Навіть для досить дипломатичних спостерігачів ОБСЄ-БДІПЛ створені такі умови, що вони змушені були відмовитись від місії. П’ять моніторів від ПАРЄ на всю велику РФ є знущанням та не можуть давати достовірних оцінок процесу.

По-друге, ці вибори є переломними для нас. Масова паспортизація в Криму та на території окупованого Донбасу, залучення громадян до голосування дистанційно та онлайн є формою політичної анексії територій України та політичної інтеграції окремих районів Донецької і Луганської областей до російського політичного простору. 

Звісно, якщо мова про реальний ризик для життя людини, то не можна засуджувати за це мешканців непідконтрольних територій, бо життя є найвищою цінністю.

Натомість, не можна лояльно ставитись, як до регулярної події голосування в інших умовах. Це лише сприяє підвищенню ризику майбутніх бойових дій, коли Росія прийде остаточно захищати своїх громадян. 

– Конституція РФ з останніми змінами про те, що її територія там, де її громадяни – це ведмежа послуга всім цивільним, які не хочуть більше війни по обом сторонам лінії розмежування.

По-третє, “вибори” в РФ та електронне голосування лише доводять, що ця форма волевиявлення не придатна для держави, в якій є хоч мінімальний рівень недовіри до її інститутів. 

Сфальшувати будь-що, що не піддається публічному контролю можна в сотні рази простіше та швидше, ніж в дідівський паперовий спосіб.

Завтра стартує дочасне голосування і ми всі станемо свідками театру з ознаками фасадної демократії, який повинен бути доказом для світу про агресивну поведінку нашого сусіда. Це варто використати на нашу користь.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-17 12:51:21

Магазин Автозапчастин м.Ніжин