Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В російському Курську масштабна пожежа, чорний стовп диму видно з усіх точок міста

5 травня у російському місті Курськ сталася масштабна пожежа. За офіційними даними, горіла “нежитлова будівля” площею понад 400 кв м.

У соцмережах швидко поширилися фото та відео пожежі у Курську: у коментарях перелякані мешканці міста запевняли, що чорний стовп диму видно буквально з усіх точок Курська.


Курські рятувальники спочатку повідомили, що пожежа сталася у житловому будинку, однак згодом інформація змінилася на нежитловий. Крім самого будинку, поруч загорілася суха трава.

Вже за декілька годин МНС РФ офіційно повідомило, що пожежу у Курську було приборкано. Про так звані “хлопки” (термін, яким кремлівська пропаганда замінює слово “вибухи”) у соцмережах не повідомляли.

Курська область на карті розташована на північний схід від Сумської області. До найближчого українського прикордонного пункту – приблизно 120 км.

1 травня близько 11.00 за київським часом у Курській області несподівано обвалився залізничний міст на ділянці залізниці Суджа-Сосновий Бір.

Відомо, що була зруйнована залізнична гілка, яка використовувалася для пересування товарних потягів.

За словами губернатора області Романа Старовойта, причиною руйнування мосту стала диверсія, проте жодних подробиць не озвучив.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-05 20:10:57

Магазин Автозапчастин м.Ніжин