Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В РФ проходить чергова фаза “зачисток” через провал в Україні та крейсер Москва – розвідка

Кремль розпочав чергову фазу “зачисток” серед вищого командування російської армії та флоту через серію поразок на території України та знищення флагмана Чорноморського флоту РФ – крейсера Москва.

Про це повідомив в ефірі загальнонаціонального телемарафону представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

Причини усунень вищого військового командування РФ від посад ідентичні: невиконання поставлених Кремлем завдань, великі втрати особового складу, техніки та озброєння.

Під чергову фазу “зачисток” Кремля, зокрема, потрапили:

• Командувач Чорноморського флоту РФ, адмірал Ігор Осіпов. За інформацією української воєнної розвідки, він був усунутий з посади і знаходиться зараз під арештом.

• Начальник штабу – перший заступник командувача цього флоту, віце-адмірал Сергій Пінчук, проти якого проводяться в РФ слідчі дії.

• Командувач 6 загальновійськової армії західного військового округу РФ Владислав Єршов – через незадовільну підготовку до ведення бойових дій на території України, великі втрати особового складу армії РФ, озброєння та військової техніки. Його усунуто з посади.

• Командувач 1 танкової армії західного військового округу РФ, генерал-лейтенант Сергій Кисель. Його та одного із заступників також усунули з посад через поразки в Україні.

• Командувач 22 армійського корпусу південного військового округу РФ, генерал-майор Аркадій Марзоєв. Його усунули з посади через “незадовільне виконання поставлених завдань”.

– Репресії Кремля торкнулися також тилових підрозділів та підрозділів забезпечення. У зв’язку із незадовільною організацією матеріально-технічного забезпечення угруповання військ східного військового округу усунуто з посади командира 103 окремої бригади матеріально-технічного забезпечення полковника М. Пономарьова. Російська репресивна машина лише набирає обертів, – зазначили в розвідці.

За словами Скібіцького, зараз в РФ також відбувається активна “чистка” серед співробітників ФСБ (Федеральної служби безпеки).


Джерело: ГУР Міноборони України

Фото: Twitter OSINTtechnical


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-22 20:55:11

Магазин Автозапчастин м.Ніжин