Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Раду вызывают с докладом главу Минздрава Ляшко

Народні депутати викликають для доповіді у Верховній Раді міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка. Темою виступу очільника МОЗ у п’ятницю, 22 жовтня, повинна стати ситуація з коронавірусом у країні.

Відповідне рішення було ухвалено сьогодні на засіданні погоджувальної ради депутатських фракцій.

Віктора Ляшка запрошено на годину запитань до уряду, яка традиційно проходить у парламенті в п’ятницю. Із такою пропозицією виступила віце-спікер ВР Олена Кондратюк.

Ляшко повинен розповісти про реалізацію карантинних заходів, вакцинацію населення проти Covid-19 та загалом про захист від пандемії.

– Була внесена пропозиція запросити на годину запитань до уряду міністра охорони здоров’я з інформацією: про результати запроваджених урядом України у 2021 році карантинних заходів, стан виконання плану вакцинації населення проти коронавірусної хвороби а також захист всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії, – оголосив спікер ВР Руслан Стефанчук.

Ця пропозиція знайшла підтримку більшості фракцій та депутатських груп.

Проте також лунали пропозиції запросити для доповіді прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з приводу опалювального сезону та тарифів.

Було вирішено, що після доповіді Ляшка в п’ятницю, 22 жовтня, буде виділено час для запитань до інших членів уряду, зокрема і до Шмигаля.

 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-18 12:22:18

Магазин Автозапчастин м.Ніжин