Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

В організмі Навального виявлено отруту, небезпечну для оточуючих – поліція

Представниця поліції у лікарні в Омську, де перебуває Олексій Навальний, повідомила, що в організмі політика виявлено отруту, небезпечну не тільки для нього, а й для оточуючих.

Водночас правоохоронець не сказала назву речовини, посилаючись на “таємницю слідства”, заявив юрист Фонду боротьби з корупцією Іван Жданов.

Медики відмовляються перевозити Олексія Навального, називаючи його нетранспортабельним, хоча дві години тому готували документи для перевезення опозиціонера, розповіла його дружина Юлія Навальна.

Близькі Навального вважають, що медики затягують час, щоб хімічна речовина , яка може перебувати, наприклад, на речах, “зникла”.

За повідомленнями ЗМІ, рано вранці у п’ятницю літак з медичною бригадою вилетів із німецького Нюрнберга, щоб забрати опозиціонера.

Госпіталізація Навального

20 серпня Навальний летів із Томська в Сибіру до Москви, коли раптово йому стало зле. Він втратив свідомість, що змусило капітана здійснити посадку літака в Омську. На відео, знятому на мобільний пристрій в літаку, видно, як на борт вбігає медичний персонал під крик Навального.

44-річний Навальний перебуває у комі та на штучній вентиляції легенів у реанімації Омська.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-21 09:15:17