Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В ОРДЛО бойовик вистрелив з автомата в 15-річну дівчину

В ОРДЛО один з бойовиків вистрілив з автомата у 15-річну дівчинку. Після цього він намагався втекти на підконтрольну українській владі територію, проте російські найманці піймали його поблизу Щастя.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

– За інформацією воєнної розвідки України, 18 квітня військовослужбовець 2 окремої мотострілецької бригади 2 армійського корпусу окупаційних військ вистрелив з автомата в 15-річну дівчину, – заявили у міністерстві.

Також Міноборони опублікувало перехоплену телефонну розмову бойовиків.

– Деякі російські ЗМІ вже отримали вказівку від ФСБ РФ готувати та поширювати фейкові новини про нібито причетність до цього злочину військовослужбовців Збройних Сил України, – зазначили у Міноборони України.


Смерть дитини в ОРДЛО – що відомо

Днями російські ЗМІ використали новину про проти України. Вони заявили, що дитина померла нібито внаслідок удару безпілотника ЗСУ.

МЗС України спростувало цей факт. Свідки повідомили про те, що хлопчик загинув внаслідок вибуху міни, яку знайшов у гаражі будинку. Крім того, населений пункт Олександрівське знаходиться досить далеко від позицій ЗСУ, щоб туди зміг долетіти безпілотник.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-19 17:42:11