Україна і світ

В “Опозиційній платформі ‒ За життя” розкритикували нову владу за підбір кадрів на державні посади

В "Опозиційній платформі ‒ За життя" розкритикували нову владу за підбір кадрів на державні посади

Вивести Україну з політичної та соціально-економічної кризи можуть тільки політично відповідальні професіонали, а не “знахідки” кадрових агентств. Про це заявили в партії “Опозиційна платформа ‒ За життя”.

Джерело: 112.ua

“Зустріч обраного президента Володимира Зеленського з хедхантерами демонструє, що у нього немає розуміння того, як формувати команду влади, здатну подолати спадщину режиму Порошенко”, – йдеться у заяві.

У партії вважають, що звернення до HR-агентствам – свідоцтво того, що ніякої Зе-команди немає.

“Є лише міф, проданий українцям в упаковці серіалу. “Опозиційна платформа ‒ За життя” нагадує, що послугами хедхантерів вже користувалася влада, яка йде. Призначення низькопробних іноземців і проведення фейкових конкурсів на держпосади  було лише обгорткою для глобальної корупції і завершилося ганьбою і скандалами”, – заявили в політсилі.

Там також відзначили, що новообраний президент повинен пам’ятати, що його обирали не для того, щоб політика режиму Порошенко тривала під іншим брендом.

“Його завдання – виправдати очікування 73% українців, які голосували інше майбутнє країни. Призначаючи “знахідки” HR-агентств, президентська команда з цими завданнями не впорається. Володимир Зеленський не зможе сховатися за спинами хедхантерів від відповідальності за своїх призначенців. Не хедхантери будуть відповідати перед українським народом, а новообраний президент Зеленський”, – додали в “Опозиційній платформі ‒ За життя”.

Як повідомлялося, Зеленський має намір залучити рекрутингові і HR-агентства до пошуку кадрів на ряд посад в системі державного управління.

Джерело: www.112.ua