Україна і світ

В окупованій Абхазії відбулися вибори президента, Грузія їх не визнає

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі назвала вибори в Абхазії черговим порушенням національного суверенітету

Джерело: 112.ua

В окупованій Абхазії відбулися вибори президента, Грузія їх не визнає

На окупованій Росією грузинській території Абхазії пройшли вибори президента, які Грузія визнала нелегітимними. Відповідну заяву зробила президент Грузії Саломе Зурабішвілі у мікроблозі в Twitter.

Новини за темою: Україна не визнає вибори в Абхазії, – МЗС

“Де-факто влада в Абхазії проводить сьогодні нелегітимні “президентські вибори”. Грузія засуджує цей фіктивний процес як іще одне порушення нашого національного суверенітету”, – наголосила Зурабішвілі.

Раніше, 8 серпня, в 11-ту річницю збройної агресії Росії проти Грузії Державний департамент закликав Москву відмовитися від визнання так званої “незалежності” окупованих територій Грузії – Абхазії і Південної Осетії.

Новини за темою: Невизнана Абхазія запровадила обмеження на перетин “кордону” з Грузією

Нагадаємо, російсько-грузинська війна почалася в 2008 році. Конфлікт виник через збройне протистояння у Південній Осетії, в якому брали участь бойовики з Росії і Абхазії. 8 серпня після обстрілу грузинських сіл ЗС Грузії заявили про намір відновити “конституційний порядок” і зайняли частину Цхінвалі.

В цей самий день Росія втрутилася в конфлікт на боці південно-осетинських бойовиків і ввела війська. Військові дії поширилися далеко за межі Південної Осетії на інші міста Грузії і Абхазії.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua