Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Одесі, Києві та на Дніпрі: стало відомо, як пройде військовий парад

Стали відомі подробиці проведення військового параду до Дня Незалежності України, який відбудеться 24 серпня. Святкові події організують на трьох локаціях – у Києві на Хрещатику, на річці Дніпро та у місті Одесі.

Про це на форумі Україна 30. Імідж України розповів Руслан Сергієнко – представник Центрального управління безпеки військової служби ЗСУ.

Вперше за 30 років незалежності в параді візьмуть участь усі сили безпеки та оборони, а також представники країн-партнерів.

До проведення урочистих заходів до Дня Незалежності залучено понад 5 тис. особового складу, 100 літальних апаратів і 400 одиниць озброєння та техніки.

Військовий парад на Хрещатику передбачає проходження урочистим маршем пішої колони, проліт повітряної колони та проїзд механізованої колони. З Труханового острова в Києві буде організовано артилерійський салют.

Одночасно з парадом на Хрещатику заплановано проходження кораблів і проліт авіації на річці Дніпро. В Одесі відбудеться проходження кораблів, катерів і яхт, проліт авіації, вогневе ураження бойових цілей, артилерійський бій з катерами противника та висадка десанту.

Під час параду військ виступатимуть міжнародний та президентський оркестри. Урочистості розпочнуться з пронесення прапора України, а завершаться прольотом бойових літаків, запуском сигнальних ракет і розпиленням диму кольорів державного прапора.

Святкування Дня Незалежності України розпочнеться ще 22 серпня. У всій Україні відбудеться понад 150 святкових подій.

Афіша заходів до 30-річчя Незалежності – у матеріалі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-02 15:32:08