Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В очікуванні обстрілів зимою. Україна замовила 100 трансформаторів – The Economist

Україна замовила 100 нових високовольтних трансформаторів, половина з яких має бути вироблена всередині країни, а половина закуплена за кордоном. У міру надходження закордонні трансформатори зберігатимуться в Польщі та Румунії доти, доки не знадобляться.

Про це пише видання The Economist.

У міру надходження закордонні трансформатори зберігатимуться в Польщі та Румунії доти, доки не знадобляться.

Зараз дивляться

Процес закупівлі обладнання йде дуже повільно, тому міністр енергетики Герман Галущенко просить союзників прискорити процес.

Згідно зі звітом Програми розвитку ООН, у квітні 2023 року після всіх ракетних обстрілів генерувальні потужності України скоротилися на 51%.

На частку атомної енергетики припадає більша частина енерговиробництва України. Три атомні станції, які працюють, все ще перебувають під контролем України, окупація росіянами Запорізької АЕС, найбільшої в Європі, призвела до скорочення атомних генерувальних потужностей на 44%.

Чиновники не приховують, що з точки зору енергетики майбутня зима може виявитися гіршою за попередню. Нагадаємо, що Україна під’єднана до європейської енергосистеми і може імпортувати електроенергію в разі потреби.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-10-03 17:48:03