Місто і регіон

В області зареєстровано 2,5 тисяч фактів незаконного споживання газу – ПравдаТУТ Ніжин

За січень-листопад 2018 року працівниками ПАТ «Чернігівгаз» зафіксовано 2,5 тис фактів незаконного споживання газу. Про це  йдеться на офіційному сайті ПАТ “Чернігівгаз”.

У 60% випадків, а це в 1522 помешканнях, зареєстровано некоректний облік газу, із них 554 вдалися до прихованого втручання в роботу лічильника з метою зниження показань. Такий спосіб «заощадити» блакитне паливо обійдеться порушникам в 843 тис грн. штрафів.

За 11 місяців 2018 року на Чернігівщині було зафіксовано близько 2,5 тис порушень, пов`язаних з несанкціонованим використанням газу. Це на 400 або 17% порушень більше, аніж за аналогічний період минулого року.

За протиправні дії на несумлінних споживачів накладено штрафних санкцій на суму понад 2,4 млн грн.

ПАТ “Чернігівгаз”  попереджає, що за фактами виявлених порушень, згідно вимог Кодексу ГРС, споживачам донараховуються необліковані об’єми газу набагато більші, ніж при законному споживанні. Окрім того, господарям слід пам`ятати, що будь яке некваліфіковане втручання в газову мережу несе загрозу вибухів та отруєнь.

Також товариство нагадує, що кожен мешканець Чернігівської області може конфіденційно сповістити працівників газової компанії про відомі йому випадки незаконного використання газу.

Для цього потрібно зателефонувати або відправити СМС на номер 5104 і повідомити адресу, за якою помічена крадіжка енергоносія.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua