Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

В області за два місяці службою зайнятості працевлаштовано близько двох тисяч громадян

В області за два місяці службою зайнятості працевлаштовано близько двох тисяч громадян

Протягом січня-лютого поточного року в області за сприяння служби зайнятості забезпечено роботою близько двох тисяч громадян, із них 35 % – оперативно, до набуття статусу безробітного. Про це повідомила директорка обласного центру зайнятості Лідія Падалка. За її словами, для задоволення кадрових потреб економіки служба зайнятості сьогодні не обмежується власною базою пропозиції робочої сили, а виходить на повний ринок праці, працюючи на засадах рекрутингу.

Лави безробітних в області поповнили майже 5 тисяч громадян – саме стільки шукачів роботи взято на облік службою зайнятості протягом двох місяців поточного року. Загалом же на обліку перебували й отримували послуги 17,8 тисячі безробітних. З них 1,1 тис. – працевлаштовано, 0,4 тис. – скеровано на професійне навчання, 0,2 тис. – залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Станом на 1 березня 2021 року в області налічувалося 14,2 тис. безробітних. Водночас роботодавці потребували 1,1 тис. працівників. Отже, на кожне вільне робоче місце претендували 13 осіб.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

11.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова