Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

В обласному лабораторному центрі пояснили, чому на Чернігівщині зменшилась кількість хворих на коронавірус

В обласному лабораторному центрі пояснили, чому на Чернігівщині зменшилась кількість хворих на коронавірус

Менше хворих на коронавірус, бо люди менше звертаються до лікарів. Таку причину загального спаду статистики інфікування називає виконувач обов’язків заступника гендиректора обласного лабораторного центру Артем Ярошенко, повідомляє Суспільне.

За словами Ярошенка, нині у вірусологічній лабораторії проводять удвічі менше тестів, ніж у жовтні-листопаді минулого року, коли був пік захворюваності.

Аби підтвердити чи спростувати діагноз «COVID-19», загалом, потрібно близько 8 годин. Проби, які привозять до лабораторії, обробляють у той же день.

Щоб збільшити обсяги проведення досліджень, напередодні Нового року лабораторний центр купив ще одну станцію, у якій виділяється РНК коронавірусу. Коштує вона мільйон 250 тисяч гривень. Нині це обладнання не використовують, бо в ньому немає потреби.

Саме з цим у лабораторному центрі пов’язують спад захворюваності, який спостерігають протягом останніх двох тижнів.

Начальниця міського управління охорони здоров’я Ольга Малець сказала, що протягом останніх двох тижнів кількість звернень до лікарів зменшилась. Якщо станом на 24 грудня протягом 14 днів виявили 1366 хворих на коронавірус, то станом на 11 січня – 649.

Фото зі сторінки лабораторного центру у Facebook.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.01.2021