Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

В. о. міністра освіти Шкарлет запропонував тимчасово перевести дітей на дистанційне навчання

В Україні за добу виявили 5728 нових випадків інфікування коронавірусом

 

Виконуючий обов’язки міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет просить організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для дітей-через зростання захворюваності на Covid-19. Про це Шкарлет написав на своєму каналі в Telegram.

“Міносвіти спільно з МОЗ постійно моніторять ситуацію з поширення коронавірусної хвороби, в тому числі і в навчальних закладах. Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька – знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей”, – заявив Шкарлет.

“Знаю і розумію, що питання організації навчання вирішують на місцях. Важливо, щоб у такій непростій ситуації Центральна і місцева влада діяли спільно. Тому дуже прошу прислухатися до рекомендацій державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО”, – додав Шкарлет.

В Україні за останню добу виявили 5728 нових випадків Covid-19. Всього з початку пандемії в країні Covid-19 захворіли 256 266 осіб, 112 570 (+1920) – одужали, 4887 – померли.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: www.112.ua