Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

В Нових Яриловичах прикордонники не пропустили групу «туристів» з Близького Сходу

В Нових Яриловичах прикордонники не пропустили групу «туристів» з Близького Сходу

Державна прикордонна служба України попередила спробу іноземних громадян з Близького Сходу потрапити в Україну з Республіки Білорусь, які 18 листопада намагалися перетнути кордон у пункті пропуску «Нові Яриловичі».

Цю інформацію Високому Валу підтвердила речниця Чернігівського прикордонного загону Галина Шеховцова.

За її словами, 15 іноземців прямували рейсовим автобусом з Мінська. Як повідомили вони прикордонникам, прямують в нашу державу з метою туризму.

Проте, у ході додаткової перевірки охоронці кордону з’ясували, що іноземці, серед яких четверо підлітків, кілька тижнів тому прилетіли в столицю Білорусі та одразу ж попрямували у Гродненську область.

З їх слів оглянувши «визначні пам’ятки» на заході сусідньої республіки мандрівники вирішили завітати ще й в Україну.

Подорожні запевняли, у нашій країні їх найбільше цікавлять краєвиди Львівщини. Саме зі Львова вони, начебто, планували повернутися додому.

Прикордонники також встановили, що більшість із зазначених осіб мали паспорти, видані практично в один період, у вересні – жовтні цього року.

Наразі військовослужбовці Держприкордонслужби прийняли рішення щодо не пропуску та повернення мандрівників до Республіки Білорусь, адже вказані особи не мали підстав для в’їзду на територію нашої держави.

Нагадаємо, що кордон з Республікою Білорусь в даний час посилено, в тому числі проводяться заходи щодо упередження спроб використання каналів офіційного в’їзду потенційними нелегальними мігрантами.

Фото — Державна Прикордонна служба України.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь