Україна і світ

В “Нові Санжари” евакуйованим з Уханя передавати їжу заборонено: МОЗ побоюється нових захворювань

В обсервацію передають лише засоби індивідуальної гігієни, антисептичні засоби і промислову продукціюЕвакуйованим з Уханя громадянам, які знаходяться в медцентрі в Нових Санжарах на обсервації, передавати їжу заборонено. Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що таке рішення ухвалило МОЗ, повідомляє “Укрінформ”.

“Рішенням нашим ми чітко заборонили постачання будь-якої їжі до обсерватора. Тому що у нас обсервація щодо гострої респіраторної вірусної інфекції, ми не хочемо, щоб у нас були ще обсервації щодо діарейних захворювань”, – сказав Ляшко.

За його словами, в медцентрі вже почав працювати харчоблок. Їжу для людей, які знаходяться на карантині, готують на місці. Для іноземної громадянки забезпечують дієтичне харчування. Вона зверталася за допомогою до лікарів з приводу загострення хвороби шлунково-кишкового тракту. Лікарі її обстежили.

Заступник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко додав, що в обсервацію передають лише засоби індивідуальної гігієни, антисептичні засоби і промислову продукцію.

Всього на обсервації 94 людини.

Нагадаємо, 20 лютого літак з евакуйованими з Уханя українцями приземлився в Харкові. Зазначалося, що ті, що були на борту, здорові, симптомів підозри на коронавірус у них немає. У МВС підтвердили, що українців розмістили в медцентрі Нацгвардії у Полтавській області. У зв’язку з цим у Полтавській області почалися протести проти розміщення там українців з Ухані.

У справі про заворушення в Нових Санжарах Полтавської області поліція готує підозри стосовно 23 порушників порядку.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close