Місто і регіон

В Носівці планують створити рекреаційну зону на на березі Носівочки

В Носівці планують створити рекреаційну зону на на березі НосівочкиНародний депутат України Олександр Кодола зустрівся із Міністром екології та природніх ресурсів України Остапом Семераком щодо підтримки Міністерством проекту Носівської міської ради з реконструкції руслового ставка на річці Носівочка.

«Коли до мене звернулися представники громади Носівки стосовно підтримки цього проекту, я відразу відгукнувся. На сьогодні вже відбулася наша зустріч із Міністром екології, під час якої ми попередньо домовилися про фінансування цього проекту з Державного екологічного фонду», — поділився нардеп результатами зустрічі.

Це важливий для жителів міста проект має на меті покращення санітарно-екологічного і технічного стану водойми . Його реалізація дасть змогу облаштувати зони відпочинку на прибережній зоні водойми, якої так сьогодні не вистачає жителям Носівки. Вартість проекту становить понад 4 мільйони гривень. На сьогодні керівництво міськради Носівки готує пакет документів для подачі його до Мінекології.

Джерело: Уездные новости
16.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи