Місто і регіон

В Ніжині планують впроваджувати поглиблене ЕСКО-партнерство – ПравдаТУТ Ніжин

Незважаючи на період зимових свят, услід за місцевою владою Савранського району на Одещині, проекти з енергосервісу (ЕСКО) за моделлю поглибленого партнерства планують впроваджувати в містах Одеса та Ніжин.

Про це інформує Урядовий портал.

У м. Ніжин затверджено істотні умови для 2 договорів на загальну суму понад 3,3 млн. грн. для впровадження енергосервісу за механізмом поглибленого партнерства у загальноосвітній школі № 9спортзалі цього навчального закладу.

«У рамках зазначених проектів планується реалізація не поодиноких, а цілого комплексу енергоефективних заходів, у т. ч. за активної участі замовника», – пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та додав, що така співпраця допоможе отримати максимальну економію енергоресурсів та витрат на комунальні послуги, а також швидше повернення інвестицій.

2018 рік став проривним у розвитку енергосервісу в Україні. За рік укладено 206 ЕСКО-договорів на суму контрактів близько 200 млн гривень, що в 10 разів більше, ніж у 2016 році.

Водночас започатковано потужну роботу щодо реалізації ЕСКО-проектів на об’єктах міністерств та відомств. Вже впроваджуються 4 договори на модернізацію насосних станцій Держводагентства на суму понад 33 млн гривень.

«ЕСКО-це ідеальний формат взаємовигідної співпраці органів влади та інвесторів задля корисної справи – підвищення енергоефективності бюджетних установ та об’єктів державної власності», – наголосив Сергій Савчук.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Більше дізнатися про потенційні ЕСКО-об’єкти можна на сайті Держенергоефективності.


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua

Close