Новини Чернігова

В навчальних закладах Чернігова впроваджують жорстку пропускну систему?

В навчальних закладах Чернігова впроваджують жорстку пропускну систему?

Введення воєнного стану наразі ніяк не впливає на освітній процес, у тому числі на пропускний режим в навчальних закладах та графік їхньої роботи.

Про це Високому Валу повідомила заступник начальника управління-начальник відділу розвитку загальної середньої, дошкільної і позашкільної освіти та виховання Олена Горна.

Однак, не дивлячись на це деякі керівники садочків і шкіл Чернігова, впроваджують у себе в закладах жорстку пропускну систему. Батьки все частіше скаржаться в соціальних мережах, що через введення воєнного стану їх не пускають навіть зайти у школу. Про це свідчать оголошення на дверях навчальних закладів, які «зустрічають» батьків при вході.

В навчальних закладах Чернігова впроваджують жорстку пропускну систему?

«Управління освіти не видавало жодних наказів щодо того, щоб через введення воєнного стану не пускати батьків до школи або вводити пропускну систему. Батьки – учасники навчально-виховного процесу, тому ніхто не має права заборонити їм заходити до школи. Кожна школа має свій режим роботи. Тому, щоб убезпечити учасників навчально-виховного процесу, вживають додаткові заходи», – зазначила Олена Горна.

За її словами, як і раніше працівники навчальних закладів, слідкують за тим, аби не допускати перебування сторонніх осіб.

До речі, у МОН наголосили, що введення воєнного стану передбачає можливість встановлювати посилену охорону, використовувати потужності та майно навчальних закладів, більш гнучко здійснювати кадрову політику, а також регулювати роботу закладів, зокрема, запроваджувати комендантську годину. Однак, ці рішення ухвалюються військовим адміністраціям, якщо виникає така потреба. Наразі такі рішення не ухвалені.

Нагадаємо, що 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів в таких областях, як Вінницька, Луганська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
05.12.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: