Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В лікарні Мечникова пацієнту вирізали 12 см аневризми

У Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І.І. Мечникова була проведена складна операція з порятунку життя 79-річного пацієнта з приводу розшарування аневризми черевного відділу аорти. Довжина ураженої ділянки судини склала 12 см.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив головний лікар клініки Сергій Риженко.

-Хворий у важкому стані поступив в реанімацію Мечникова 24 вересня з діагнозом розшаровуюча аневризма черевного відділу аорти. Великий ком крові, як футбольний м’яч, випирав з живота, – написав Сергій Риженко.

За його словами, пацієнт, якого звуть Борис Георгійович, жив в Авдіївці Донецької області, коли почалася війна. Рятуючись від обстрілів, разом з дружиною поїхав до Новоселівки, в село, де народився.

– Вони почували себе старими і кинутими, і вже самі для себе вибирали час своєї смерті, – розповідає про пацієнта головлікар.

Коли відчув біль і став втрачати свідомість, Борис Георгійович звернувся за допомогою в найближчу Мирноградську лікарню. Потім було складне транспортування за сотні кілометрів до Дніпра.

Судинні хірурги лікарні Мечникова Олег Сергєєв, Сергій Ольховик, Яхийа Альбайюк, Руслан Чайка, Дмитро Кисилевський і анестезіолог Катерина Воронкова протягом трьох годин робили все можливе, щоб врятувати життя пацієнта. Йому перелили більше трьох літрів крові.

Наразі Борис Георгійович почувається добре, до нього вже приїхала його дружина.

– Воркують і чекають приїзду дітей, – з посмішкою пише Сергій Риженко.

В даний час врятований пацієнт готується до переведення з реанімації в звичайне відділення.

Джерело: Сергій Риженко

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-28 13:22:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин