Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Кремлі шукають пояснення довготривалої війни проти України для росіян

Кремль намагається заспокоїти населення Росії, пояснюючи, що до 2025 року начебто усі цілі російської війни проти України будуть виконані.

Про це повідомляють у Центрі стратегічних комунікацій.

В Страткомі нагадали, що під час наради колегії Міністерства оборони РФ, глава міністерства Сергій Шойгу заявив, що у війні з Україною “послідовна реалізація заходів плану діяльності до 2025 року дозволить досягти намічених цілей”.

Зараз дивляться

– Черговою брехливою обіцянкою кремль намагається заспокоїти російське суспільство, яке дезорієнтоване і зневірене через нерозуміння реалій і подальших перспектив війни. Строк до 2025 року – така ж ілюзія, як і “взяття Києва за три дні”, “перемога до 9 травня” та інші передбачення так званої “спецоперації”, – йдеться у повідомленні.

У Центрі стратегічних комунікацій нагадали, що жодна з раніше оголошених цілей війни Росії проти України, яку в Кремлі назвали “спеціальною військовою операцією”, досі не було досягнуто.

– Провал авантюри Путіна очевидний. Росію чекає неминуча поразка. Росія могла б набагато швидше завершити війну – просто вивести окупаційні війська з України і розпочати переговори про спосіб відшкодування завданих українцям збитків. Затягування кремлем війни лише збільшує масштаби майбутньої катастрофи Росії, – пояснили в Страткомі.

Раніше Bloomberg повідомляв, що РФ планує значно збільшити витрати на оборону протягом 2024 року, оскільки війна проти України продовжує перебудовувати економіку країни і змінювати пріоритети фінансування.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-27 21:36:39