Місто і регіон

В країні заборонили продавати й використовувати популярний антисептик – ПравдаТУТ Ніжин

“Етіл” – зовнішній антисептичний засіб для дезінфекції шкіри рук. В Україні його тимчасово заборонили, повідомляє УНН з посиланням на розпорядження Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

“На підставі надходження інформації від Головного слідчого управління Національної поліції України…щодо виявлення в обігу зразків лікарського засобу ЕТІЛ, розчин 96 % по 100 мл у флаконах, серії ET 010718, виробництва/з маркуванням виробника ТОВ “Виробнича фармацевтична компанія “Біо-Фарма ЛТД”, Україна, в кількості 28 268 флаконів, що значно перевищують кількість, зазначену у сертифікаті якості виробника (10 747 флаконів)….ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНЯЮ реалізацію та застосування лікарського засобу ЕТІЛ, розчин 96 % по 100 мл у флаконах, Україна, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками”, – сказано у  документі.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після одержання розпорядження перевірити наявність даного лікарського засобу.

При виявленні зразків цього лікарського засобу суб’єкт господарювання повинен вжити заходів щодо:

– вилучення його з обігу шляхом вміщення в карантин;

– інформування територіального органу Держлікслужби на відповідній території стосовно виконання даного розпорядження;

– запобігання придбанню, реалізації та застосуванню лікарського засобу, наведеного в даному розпорядженні

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

 


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua
Close