Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В комі після отруєної кави: у Рівному на вокзалі незнайомці пограбували 33-річного чоловіка

У Рівному стало відомо про злочинне угруповання, члени якого отруюють пасажирів на місцевому автовокзалі з метою пограбування.

Наразі поліція розслідує справу 30-річного чоловіка, який після випитої кави з незнайомцем впав у кому.

Матір постраждалого, Тетяна, не стримує сліз, адже її син міг померти до приїзду швидкої.

Роман – батько трьох маленьких дітей, мав їхав на заробітки до Польщі, однак став жертвою так званої банди клофелінщиків.

Після госпіталізації з’ясувалося, що чоловік залишився без сумки, де були гроші та документи. Правоохоронцям відомо ще про п’ять схожих випадків.

Медики, які врятували життя 30-річного чоловіка, стверджують, що це дуже схоже на отруєння клофеліном, змішаним з алкоголем.

– Клофелін – препарат, який застосовується для пониження артеріального тиску. Алкоголь його дію посилює. Тому різке пониження артеріального тиску приводить до втрати свідомості, а при низькому артеріальному тиску може наступити зупинка серцевої діяльності, – розповів заступник головного лікаря Рівненської обласної лікарні.

Місцеві мешканці переконують: усіх жертв отруєнь та грабунку об’єднує одне й те ж саме місце – це рівненський автовокзал.

Саме тут до них підходили незнайомці, заводили милі бесіди, далі була кава, або алкоголь і ось людина вже швидко непритомніє і в неї забирають усе цінне.

Після останніх пограбувань поліцейські патрулі стали з’являтися на автовокзалі частіше, але затримати підозрюваних поки що не вдалося.

– Є інформація, що нібито хтось щось підкидає, ми так само їздимо перевіряємо цю інформацію. Зараз нами було перевірено район автовокзалу, ми поки підозрілих осіб не помітили, – заявив співробітник патрульної поліції Рівного Андрій Медведь.

Наразі активно вивчаються записи з камер спостереження, а поліція закликає до обачності – не довіряти незнайомцям і в жодному випадку нічого з ними не пити та не їсти.

Інакше можна втратити не лише гроші, чи мобільний, а й життя: якщо зловмисник не розрахує дозу отрути, його жертва ризикує заснути і вже ніколи не прокинутись.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-07 21:57:10