Україна і світ

В Києві, заради зменшення забруднення повітря, обмежать в’їзд вантажівок у місто

Розпочнеться обмеження 19 вересня і буде діяти на постійній основі

Джерело: 112.ua

У Києві з 19 вересня почнуть обмежувати в’їзд вантажівок у місто з боку Борисполя. Це буде зроблено для зменшення негативного впливу транспорту на стан повітря. Про це повідомляє прес-центр Київської міської державної адміністрації. 

“З 19 вересня щоранку із 7:00 до 10:00 в’їзд вантажного транспорту до Києва з боку Борисполя обмежуватимуть, щоб зменшити негативний вплив транспорту на стан повітря та розвантажити рух”, – йдеться в повідомленні. 

Відомо, що обмеження діятиме на постійній основі. Крім цього, КМДА інформує, що стан повітря в Києві цілодобово моніторять аварійно-рятувальні служби. Території лівого берегу, де спостерігається найбільша задимленність, перевіряються з особливою увагою. 

В повідомленні зазначається, що зростання кількості пожеж у столиці протягом останнього місяця суттєво вплинуло на стан київського повітря. 

Нагадуємо, що київське повітря “прихворіло”. У п’ятницю, 13 вересня, за даними ДержНС, рівень забруднення повітря перевищив норму.

Показник пожеж у Києві й поблизу міста (близько 800 за місяць), у порівнянні з минулими місяцями, зріс майже всемеро.

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник уточнив, що також почастішали випадки підпалів трав’яних настилів.

Все це вкупі зі звичайними для Києва екологічними проблемами типу великої кількості автомобілів і призвело до такого результату, вважають у КМДА.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Новини за темою: Важке дихання Києва: Звідки взялися проблеми зі смогом і як це впливає на здоров’я жителів
Джерело: www.112.ua

Close