Україна і світ

В Києві щодня відбувається близько 160 злочинів, – начальник столичної поліції

А це на 15% менше, ніж минулого року

Джерело: 112.ua

В Києві щодня відбувається близько 160 злочинів, - начальник столичної поліції

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко під час засідання комісії КМДА повідомив, що в столиці щодня в середньому відбувається 160 злочинів – і цей показник говорить про зниження злочинності в місті. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.

Під час засідання Крищенко доповідав про роботу правоохоронців в столиці протягом першого півріччя 2019-го року. Він зазначив, що простежується спад злочинності: на 15% менше ніж в минулому році.

“У столиці щодня в середньому реєструється 160 злочинів. Динаміка зниження спостерігається у скоєнні умисних вбивств, нанесення тяжких тілесних ушкоджень,   вчиненні розбійних нападів, грабежів і незаконних заволодінь автотранспортом.  Якщо говорити про кількість злочинів, скоєних у громадських місцях, то їх зареєстровано на 15 відсотків менше, ніж у минулому році. Усе це говорить про те, що правоохоронці проводять посилену превентивну роботу”, – говорить Крищенко.

Новини за темою: У Покровську біля ОВК № 50 триває протест, поліція забезпечує правопорядок

Начальник столичної поліції зауважив, що у роботі правоохоронців дуже добре допомагає система відеонагляну, яка була запроваджена у рамках програми “Безпечна столиця”.

Крищенко розповів про успішну діяльність правоохоронців у сфері протидії незаконному обігу наркотиків, викриття злочинних груп і “злодіїв в законі”, а також зауважив добру роботу поліції щодо розкриття справ, пов’язаних із зброєю: 306 справ викрили правоохоронці у цьому півріччі.

“При цьому, аналізуючи всі викриті правопорушення, можемо говорити, що незаконна зброя потрапляє в Київ не лише зі Сходу України, а й з-за меж держави. Тому ми посилюємо співпрацю з іншими правоохоронними відомства для документування протиправної діяльності тих, хто займається транспортуванням зброї і боєприпасів з-за кордону”, – зауважив Крищенко.

Нагадаємо, що у день виборів поліція України відреагувала на понад дві тисячі повідомлень про злочини кримінального характеру. Слідчі відкрили 71 кримінальне провадження, також складено 66 адміністративних протоколів.  Крім того, до поліції надійшло 26 повідомлень про мінування 95 об’єктів, з них 83 – це виборчі дільниці.

Новини за темою: Вибори 2019: Поліція виконувала функції поліції, а не політичних інструментів впливу на вибори, – Разумков

Джерело: www.112.ua