Україна і світ

В Канаді Трюдо розпустив парламент та оголосив про початок передвиборчої кампанії

Парламентські вибори в країни пройдуть 21 жовтня

Джерело: 112.ua

В Канаді Трюдо розпустив парламент та оголосив про початок передвиборчої кампанії

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив про розпуск парламенту та початок передвиборчої компанії. Про це повідомляє CBC News.

“Кілька хвилин тому генерал-губернатор Канади прийняла мою заяву про розпуск парламенту. Канадці прийдуть на виборчі дільниці 21 жовтня”, – повідомив Трюдо.

Прем’єр-міністр додав, що наразі перед канадцями стоїть вибір: повернутися до “провальної” політики минулого чи рухатися вперед.

Новини за темою: На саміті G7 Трюдо і Меркель закликали Україну до реформ

Також Трюдо зазначив, що останні чотири роки його уряд робив Канаду краще, наголосив на своїх досягненнях у сфері економіки і навколишнього середовища. Очікується, що робота кампанії Трюдо буде направлена на питання економіки і клімату.

Вибори в Канаді відбудуться 21 жовтня 2019 року. Кандидати боротимуться за 338 місць у палаті громад. У виборах братимуть участь Ліберальна партія, Консервативна партія, Нова демократична партія, Зелена партія, “Квебекський блок” і Народна партія Канади. Останній раз вибори проходили у 2015 році, тоді перемогу отримала Ліберальна партія, представником якої є нинішній прем’єр-міністр Джастін Трюдо.

Новини за темою: Зустріч Трюдо і Зеленського як передвиборчий розрахунок канадського прем’єр-міністра

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua