Україна і світ

В Івано-Франківську діти підуть до школи з 1 вересня за будь-яких умов – мер

У Івано-Франківську учні ходитимуть до школи незалежно від рішення уряду.

Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків.

 – Незалежно від рішень уряду та поділів на зони карантину, постійних змін та роз’яснень – діти 1 вересня йдуть до школи, – зазначив голова Івано-Франківська.

Також він повідомив, що наразі школи готуються до навчального року та створюють усі необхідні умови  для повноцінного звичайного та комфортного навчання.

За словами мера, заклади наносять спеціальну розмітку руху, облаштовують місця скринінгу температури та закуповують дезінфектори.

Також Марцінків додав, що уряд змінює умови щодня, а вони хочуть створити усі умови  та розпочати повноцінне життя з 1 вересня.

Навчання у школах

МОЗ окреслив правила, за якими можливе навчання у школах з 1 вересня. На карантин планують закривати навчальні заклади у районах, які потраплять до червоної зони – де високий рівень захворюваності на атипову пневмонію, викликану коронавірусом.

У навчальних заклад, які функціонуватимуть та прийматимуть учнів будуть запроваджені такі правила: пересування навчальних закладом у масках, заборона шведських столів та самообслуговування, відстань між столами 1,5 метрів, розмітка на підлозі для двостороннього руху коридорами, зонування приміщень для різних вікових груп.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-11 16:34:13