Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Італії арештували яхту Путіна за 750 млн доларів. Скільки ще корабликів у диктатора?

 

Десь у бункері на Алтаї на глибині 300 метрів пролилася скупа чоловіча сльоза. Кремлівський фюрер оплакував не загиблих орків і не відсутність жодних перемог в Україні. Хникав він, тому що над Італією згустилися хмари.

Над тією самою Італією, де має віллу вірний пес Путіна Соловйов, і куди любили приїжджати на відпочинок російські чиновники, які в ефірах тих самих «соловйових» поливають брудом Європу. Якщо бути точним, то згустилися хмари над портом Маріна-ді-Каррара.

Там фінансова гвардія Італії, в рамках виконання санкцій Євросоюзу, заарештувала шикарну 140-метрову яхту, яка згідно з розслідуванням команди Навального належить президенту Росії. Ймовірно Путін любить східні казки, інакше як пояснити назву яхти «Шахерезада»? Зверніть увагу не «Росія», не «Чайка», не «Берізка», а Шахерезада. Не патріотично якось, Володимире Володимировичу.

Коштує це коритце 750 мільйонів доларів. За аналогією з палацом Путіна у Геленджику на яхті є танцпол, який тарансформується у басейн, вбиральня з золотим унітазом, театр, тренажерний зал і величезний телевізор на усю стіну, встановлення якого коштувало мільйон доларів. Повідомляє британське видання The Sun.

Міністерство Італії не назвало ім’я власника і дуже завуальовано написало, що дії власника яхти «підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України».

Цікаво, хто б це міг бути?)

У Путіна є маніакальна залежність від власного комплексу неповноцінності. Йому постійно треба доводити, що він найкрутіший, особливо бункерний дід тішиться, коли йому вдалося когось розвести. Наприклад, англосаксонських лохів, у Путіна саме таке ставлення до західної еліти.

Так само як російський солдат «другої» армії світу тікав з Бучі з унітазом, міксером та шубою для своєї самки, Путін намагався швиденько евакуювати свою іншу шикарну яхту «Graceful», що у перекладі означає – «витончений».

Але втеча була зовсім не витонченою. Розкішну яхту за 87 мільйонів євро похапцем евакуювали з порту Гамбурга ще у лютому і швиденько перегнали її у холодні води балтійського моря. Це, до речі, та сама яхта, на якій Путін приймав Лукашенка з сином Колею у розпал білоруських протестів.

Тут Путін встиг. І певно єхидно потирав руки від того, що зміг розвести англосаків. А от з «Шахерезадою» не встиг. У лютому ютуб канал «Фактор» розповів ще як мінімум про 3 яхти російського президента: це «Сіріус», «Олімпія» і «Шелест» на понад 8 мільярдів рублів.

Я нарахував 5 яхт Путіна, скільки їх насправді, мабуть достеменно знають лише наближені генерали ФСБ, простим росіянам таку інформацію не повідомляють. Бо автоматично станеш іноземним агентом або сядеш на 10 років.

Що тут сказати… Бон вояж, Володимире Володимировичу! Бажано слідом за крейсером «Москва»…


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-08 01:20:12

Магазин Автозапчастин м.Ніжин