Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Італії арештували розкішну яхту Шахерезада, яку пов’язують із Путіним

Влада Італії в ході розслідування виявила, що бенефіціарний власник яхта Шахерезада має тісні зв’язки з вищим керівництвом Російської Федерації.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства економіки та фінансів Італії.

Так, розслідування, проведені фінансовою поліцією, виявили наявність сильних економічних та ділових зв’язків бенефіціарного власника яхти Шахерезада з помітними представниками російського уряду та з іншими суб’єктами, включеними до списку санкцій, йдеться в повідомленні Мінекономіки Італії.

Судно, що плаває під прапором Кайманових островів і пришвартоване до Маріна-ді-Каррара, вже давно перебуває під пильною увагою влади.

На підставі цих відомостей Комітет фінансової безпеки (FSC) запропонував Раді Євросоюзу включити фактичного власника яхти до вищезгаданого списку.

Раніше американське видання The New York Times писало, що невеликому італійському містечку на тосканському узбережжі пришвартована одна з найбільших та найдорожчих суперяхт у світі – Шахерезада.

Вартість яхти приблизно 700 млн доларів. Вона має дві вертолітні палуби та усіяна куполами-супутниками. На яхті є басейн, танцмайданчик, обладнаний тренажерний зал та позолочені світильники у ванних кімнатах.


Видання зазначає, що власника 140-метрової яхти Шахерезада досі публічно не ідентифіковано. Це породило припущення, що це може бути близькосхідний мільярдер чи росіянин із надзв’язками, або навіть Володимир Путін.

Капітан судна Гай Беннетт-Пірс, громадянин Великої Британії, заперечував, що Путін володів яхтою або будь-коли перебував на ній. Також Беннетт-Пірс зазначив, що власник судна не значиться у жодних санкційних списках. При цьому він не виключив, що це міг бути росіянин.

Джерело: Міністерство економіки та фінансів Італії


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-07 14:16:25

Магазин Автозапчастин м.Ніжин