Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

В Іспанії затримали проросійського блогера Шарія, якого СБУ підозрює у державній зраді

В Іспанії затримали проросійського блогера Шарія, якого СБУ підозрює у державній зраді

Правоохоронні органи Іспанії затримали Анатолія Шарія 4 травня.

Це стало можливим завдяки тісній взаємодії Служби безпеки України з Офісом генерального прокурора, міжнародними партнерами та у результаті багаторівневої спецоперації українських правоохоронців.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Це затримання – чергове свідчення того, що кожен зрадник України рано чи пізно отримає заслужене покарання, це є невідворотним».

Нагадаємо, що українська спецслужба підозрює Шарія у вчиненні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України: статею 111 (Державна зрада) та статею 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

На переконання слідчих СБУ, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур.

Докази слідства підтверджені низкою експертних досліджень, які встановили, що в інтерв’ю та виступах А.Шарія наявні факти його підривної діяльності проти України.

Минулого року йому оголосили про підозру.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
05.05.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь