Україна і світ

В Іспанії на виборах лідирують соціалісти, друге місце у правої Народної партії

Джерело : www.112.ua

В Іспанії під час дострокових парламентських виборів, за даними соцопитувань, лідирує партія Соціалістична партія прем’єр-міністра Педро Санчеса Mercopress

В Іспанії під час дострокових парламентських виборів, за даними соцопитувань, лідирує партія Соціалістична партія прем’єр-міністра Педро Санчеса, на другому місці права Народна партія, третє місце пророкують центристській партії “Громадяни”, четверте – лівій коаліції Unidas Podemos. Про це повідомляє El Pais.

“Соціалістична партія прем’єр-міністра Педро Санчеса може отримати фракцію на рівні від 116 до 121 мандату, що істотно більше, ніж результат їхнього ключового опонента – Народної партії, яка матиме 69-73 мандати”,  – йдеться у повідомленні.

Третє місце може зайняти центристська партія “Громадяни”, четверте – ліва коаліція Unidas Podemos. На п’ятому місці, як очікується, буде ультраправа партія Vox (“Голос”).

Переможцю доведеться вести коаліційні переговори, які можуть затягнутися на невизначений термін.

На дострокових парламентських виборах в Іспанії була зафіксована висока явка – станом на 18 годин вона склала 60,76%.

За підсумками волевиявлення будуть обрані 350 членів Конгресу депутатів, а також 208 сенаторів.

Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес змушений був оголосити дострокові вибори після того, як депутати, які виступають за незалежність Каталонії, відмовилися голосувати за проект бюджету на 2019 рік.

Джерело : www.112.ua
2019-04-28 23:30:00