Україна і світ

В Іспанії на виборах лідирують соціалісти, друге місце у правої Народної партії

Джерело : www.112.ua

В Іспанії під час дострокових парламентських виборів, за даними соцопитувань, лідирує партія Соціалістична партія прем’єр-міністра Педро Санчеса Mercopress

В Іспанії під час дострокових парламентських виборів, за даними соцопитувань, лідирує партія Соціалістична партія прем’єр-міністра Педро Санчеса, на другому місці права Народна партія, третє місце пророкують центристській партії “Громадяни”, четверте – лівій коаліції Unidas Podemos. Про це повідомляє El Pais.

“Соціалістична партія прем’єр-міністра Педро Санчеса може отримати фракцію на рівні від 116 до 121 мандату, що істотно більше, ніж результат їхнього ключового опонента – Народної партії, яка матиме 69-73 мандати”,  – йдеться у повідомленні.

Третє місце може зайняти центристська партія “Громадяни”, четверте – ліва коаліція Unidas Podemos. На п’ятому місці, як очікується, буде ультраправа партія Vox (“Голос”).

Переможцю доведеться вести коаліційні переговори, які можуть затягнутися на невизначений термін.

На дострокових парламентських виборах в Іспанії була зафіксована висока явка – станом на 18 годин вона склала 60,76%.

За підсумками волевиявлення будуть обрані 350 членів Конгресу депутатів, а також 208 сенаторів.

Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес змушений був оголосити дострокові вибори після того, як депутати, які виступають за незалежність Каталонії, відмовилися голосувати за проект бюджету на 2019 рік.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-28 23:30:00

Close